E-Bülten Kayıt

Ülke Notları Anında E-posta Kutunuzda!

Gezilen ülkelerin notları ve fotoğrafları, yemek kültürleri, dikkat edilmesi gerekenler, önemli turistik bilgiler ve dahası için e-bültene kayıt olmayı unutmayın!

Ben kimim?

 

Yaz çocuğuyum. 1986’nın Haziran’ında İzmir’de dünyaya geldim. Memleket Malatya yalnız. Köken, aile, soy, sop Malatya’dan. Ama 30 senedir İstanbul’dayım. Ne güzel değil mi 🙂

 

Bu karmaşa beni bugünkü ben yapan. Her yerden bir şeyler aldığıma inanıyorum. İzmir’in rahat kafası, Malatya’nın saflığı, İstanbul’un kiri ve telaşı bulaşık üstümde. Ortaya çıkan malzeme de bu. Memnun muyum kendimden ve yaşadığım hayattan, fazlasıyla. Güzel bir evliliğim, sağlıklı ve her daim yanımda aile fertlerim, güzel dostluklarım, sevdiğim bir işim, güzel uğraşlarım var.

Fotoğraf çekmek, tarifini kelimelerle zor yaptığım bir tutku benim için. 2008 yılında, üniversite öğrencisi iken bulaştığım bu uğraş dayım Mesut Yüksel Şahin’in desteğiyle bir üst boyuta geçti. Şu an kullandığım makinemi ve setimi alan dayım, hayatımdaki en önemli dokunuşlardan birini yaparak görmüş olduğunuz ölümsüz karelerle dünyayı gözlerinizin önüne serebilmemi kolaylaştırdı.

 

Vizyonumuz 🙂

Reklam sektörü çalışanıyım. Arabaya, eve, taşınmaza veya üst başa büyük paralar harcama fikri hiç cazip gelmedi. Bu yatırımlarla genelde geleceği bugünden garantiye alma derdine düştüğümüzü düşünüyorum. Onun yerine gezmeye, görmeye, yeme içmeye yatırım yapıp bugünüme yatırım yapıyorum. Gezdiğim her yeni şehir-ülke, bugünüme çok büyük katkılar sağlıyor.

Misyonumuz ise;

Bir müzik enstrümanı çalmayı öğrenip (muhtemelen klarnet) alacağım motosikletle gezmek. Gezi için gerekli ana finansmanı, sokak sanatçılığı yolu ile toplamak misyonumu farklı kılan asıl unsur.

 

İletişim