E-Bülten Kayıt

Ülke Notları Anında E-posta Kutunuzda!

Gezilen ülkelerin notları ve fotoğrafları, yemek kültürleri, dikkat edilmesi gerekenler, önemli turistik bilgiler ve dahası için e-bültene kayıt olmayı unutmayın!

Fotoğraf Ağırlıklı Gezi Notları Sitesi Gezilopedi.com ile Ufkunuzu Genişletin

Site Hakkında

site

Fazlasıyla klasik aslında. Dünya’ya bir şeyler bırakmak, deneyimlerimi başka insanlarla paylaşmak, gezi planı yapanlara az da olsa yardımcı olabilmek… Bunlardı yola çıkmaya yönelten. En kuvvetlisi de birilerine az da olsa yardımcı olabilme, destekte bulunabilmenin verdiği tatmin.

 

Yola çıkış sebeplerimdeki klişeler, sitenin içeriğinde olsun istemedim ama. Yani şehrin tarihi, coğrafi, 3-5 günlük gezi planı yapanlar için çok önemli olmayan bilgileri burada olsun istemedim. Bana bir gezide neler lazımsa, benim ilgimi çekenler nelerse, mümkün olduğunca onlar olsun istedim. Fotoğraf çekme konusunda, yazı konusundan daha özgüvenli olduğum için de fotoğraf ağırlıklı bir gezi sitesi kurguladım. Bol fotoğraf, az ama nokta atışı bilgi olsun, ziyaret eden boğulmadan çıksın istedim.

 

İlk hedeflerimden birisi, diğer gezginlerin de ilgisini çekebilecek bir site haline gelip onlardan da az yazı, bol fotoğraflı içerikler alıp sitede yayınlamak. Deneyimleri tek bir platformda toplayıp sinerji yaratarak nihai tüketiciye ulaştırmak fikri, ilgimi çekiyor.

 

Zaman ve şartlar nereye götürür bilemeyiz tabii. Hayatımın her alanında olduğu gibi site konusunda da kalın çizgilerden kaçınıyorum. Bugün istediğim böyle bir site, peki yarın? Takip edip hep beraber göreceğiz 🙂